FXPT03200E
Amphenol PcdAmphenol Pcd
FXPT03200E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FXPT03200E
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
Fitxak: FXPT03200E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FXPT03200Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FXPT03200E fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34578 pcs Datuen fitxa FXPT03200E.pdf
Wire Strip Length 7.87mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 12-26 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug, Female Sockets Torque - Torlojua 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw with Captive Plate Series FXP FlexiPlug®
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 1, 2
Plug Wire Sarrera 90° Pitch 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Beste izenak APC1145
Tenperatura operatiboa 105°C Posizio kopurua 3
Maila kopurua 2 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Isolamendu altuera 0.690" (17.53mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyphenylene Oxide (PPO) Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) Deskribapen zehatza 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 15A Oraina - IEC -