ESTM11300
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESTM11300
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLK 11POS 7.5MM R/A
Fitxak: ESTM11300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ESTM11300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESTM11300 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN TERM BLK 11POS 7.5MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29130 pcs Datuen fitxa ESTM11300.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 11-30 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.5 Nm (4.4 Lb-In)
Series ESTM Torloju haria -
Torlojua - Platerea Copper Alloy - Nickel Plated Maila bakoitzeko posizioak 11
Pitch 0.295" (7.50mm) Packaging Tray
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole Oraingo 24A