ESBM15200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESBM15200
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLK 15POS 3.81MM R/A
Fitxak: ESBM15200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ESBM15200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESBM15200 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN TERM BLK 15POS 3.81MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21251 pcs Datuen fitxa ESBM15200.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 16-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Series ESBM Torloju haria -
Torlojua - Platerea Copper Alloy - Nickel Plated Maila bakoitzeko posizioak 15
Pitch 0.150" (3.81mm) Packaging Tray
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole Oraingo 12A