ELXT03500
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELXT03500
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM
Fitxak: ELXT03500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ELXT03500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELXT03500 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62063 pcs Datuen fitxa ELXT03500.pdf
Wire Strip Length 6.35mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 16-28 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug, Female Sockets Torque - Torlojua 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw - Rising Cage Clamp Series ELXT
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 3
Plug Wire Sarrera 90° Pitch 0.138" (3.50mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa 125°C
Posizio kopurua 3 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.738" (18.75mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 12A Oraina - IEC -