ELVD38100
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELVD38100
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 38POS 3.81MM
Fitxak: ELVD38100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ELVD38100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELVD38100 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena TERM BLOCK HDR 38POS 3.81MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15121 pcs Datuen fitxa ELVD38100.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series ELVD
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 19
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.150" (3.81mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa 125°C
Posizio kopurua 38 Maila kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.890" (22.61mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Goiburuko orientazioa 90°, Right Angle
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90°, Right Angle Through Hole
Oraina - UL 12A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.138" (3.50mm) Kontaktua Amaitu Amaitu Tin