ELM061200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELM061200
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLOCK 6POS 5.08MM R/A
Fitxak: ELM061200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ELM061200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELM061200 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN TERM BLOCK 6POS 5.08MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51576 pcs Datuen fitxa ELM061200.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 12-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Series ELM Torloju haria -
Torlojua - Platerea Copper Alloy - Nickel Plated Maila bakoitzeko posizioak 6
Pitch 0.200" (5.08mm) Packaging Tray
Tenperatura operatiboa 105°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Oraingo 10A