ELFB11230
Amphenol PcdAmphenol Pcd
ELFB11230 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELFB11230
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM
Fitxak: ELFB11230.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ELFB11230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELFB11230 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39500 pcs Datuen fitxa ELFB11230.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Female Sockets Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series ELFB
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 11
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Beste izenak APC1222
Tenperatura operatiboa 125°C Posizio kopurua 11
Maila kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Isolamendu altuera 0.391" (9.93mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA46), Nylon 4/6 Goiburuko orientazioa 90°, Right Angle
Ezaugarriak Interlocking (Side), Retention Latches Deskribapen zehatza 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90°, Right Angle Through Hole
Oraina - UL 15A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.123" (3.12mm) Kontaktua Amaitu Amaitu Tin