ELFA30150
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELFA30150
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5MM
Fitxak: ELFA30150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ELFA30150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELFA30150 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena TERM BLOCK HDR 30POS VERT 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13444 pcs Datuen fitxa ELFA30150.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series ELFA
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 15
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.197" (5.00mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa 125°C
Posizio kopurua 30 Maila kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.879" (22.33mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA), Nylon Goiburuko orientazioa Vertical
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
Oraina - UL 15A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.145" (3.68mm) Kontaktua Amaitu Amaitu Tin