ATFL4220BU
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATFL4220BU
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ATFL4220BUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATFL4220BU fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11360 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge edo Range - mm² 0.5-4mm² Wire Gauge edo Range - AWG 10-22 AWG
Tentsioa - UL 220V Tentsioa - IEC 500V
Mota Disconnect, Feed Through Amaiera estiloa Screw
Terminal - Zabalera 8.0mm Irauli luzera 10mm
Series ATF Posizio kopurua 2
Maila kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Materiala - Isolamendua Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota 5mm x 20mm, 5mm x 25mm
Ezaugarriak LED Deskonektatu mota Fuse, Lever
Deskribapen zehatza Terminal Block Connector 2 Position Disconnect, Feed Through Blue 10-22 AWG Oraina - UL 6.3A
Oraina - IEC 6.3A Kolore Blue