ALBFLB23500
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALBFLB23500
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CBL CLAMP BUNDLE FASTENER
Fitxak: 1.ALBFLB23500.pdf2.ALBFLB23500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ALBFLB23500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALBFLB23500 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CBL CLAMP BUNDLE FASTENER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3091 pcs Datuen fitxa 1.ALBFLB23500.pdf2.ALBFLB23500.pdf
Zabalera 1.100" (27.94mm) Idatzi atributuak Dual Openings, With Gap
Mota Clamp, Bundle Separation Series Fairlead
Torlojuaren tamaina - Panel lodiera -
Panelaren zuloaren tamaina - Packaging -
Tamaina irekitzea 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm) Muntaketa mota Fastener
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material lodiera -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material -
Luzera 2.150" (54.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Cable Clamp, Bundle Separation Gray, Purple Fastener 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm) Kolore Gray, Purple