TV06RQL-25-46PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TV06RQL-25-46PC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE
Fitxak: TV06RQL-25-46PC-LC.pdf
  • Mezua
TV06RQL-25-46PC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TV06RQL-25-46PC-LC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 46POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6784 pcs Datuen fitxa TV06RQL-25-46PC-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-46
Shell Material Stainless Steel Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Packaging Bulk
Beste izenak AATV06RQL-25-46PC-LC Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 46 (44 + 2 Quadrax)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala -
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking
Akoplatu Nut Materiala, Plater Stainless Steel, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16 (4), 20 (40), 8 Quadrax (2)
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TV06RQL-25-46S
TV06RQL-25-46S
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 46POS CRIMP
Stockean: 4339 pcs
Deskarga: TV06RQL-25-46S.pdf
RFQ
TV06RQL-25-46PC
TV06RQL-25-46PC
deskribapena: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP