MS3476W18-32SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3476W18-32SW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3476W18-32SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 901 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
  • Mezua
MS3476W18-32SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3476W18-32SW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 901 pcs Datuen fitxa MS3476W18-32SW.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Beste izenak AMS3476W18-32SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Industrial, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3476W18-8A
MS3476W18-8A
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG PLUG INLINE 8POS PIN
Stockean: 1189 pcs
Deskarga: MS3476W18-8A.pdf
RFQ
MS3476W18-32S
MS3476W18-32S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP