MS3476L24-61SWLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3476L24-61SWLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Fitxak: MS3476L24-61SWLC.pdf
  • Mezua
MS3476L24-61SWLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3476L24-61SWLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1380 pcs Datuen fitxa MS3476L24-61SWLC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 24-61
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3476L24-61SWLC Orientazio W
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.777" (45.14mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3476L24-61SY
MS3476L24-61SY
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 879 pcs
Deskarga: MS3476L24-61SY.pdf
RFQ
MS3476L24-61S
MS3476L24-61S
Stockean: 874 pcs
Deskarga: MS3476L24-61S.pdf
RFQ
MS3476L24-61SX-LC
MS3476L24-61SX-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Stockean: 1963 pcs
Deskarga: MS3476L24-61SX-LC.pdf
MS3476L24-61S(LC)
MS3476L24-61S(LC)
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Stockean: 1272 pcs
Deskarga: MS3476L24-61S(LC).pdf
MS3476L24-61SW-LC
MS3476L24-61SW-LC