MS3475W22-55AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3475W22-55AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN
Fitxak: MS3475W22-55AX.pdf
  • Mezua
MS3475W22-55AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3475W22-55AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1059 pcs Datuen fitxa MS3475W22-55AX.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak AMS3475W22-55AX
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3475W22-55AX Diametro handiak hornituak 22-55
Txertatu materiala Aluminum, Olive Drab Cadmium Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
deskribapena CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.656" (42.06mm) Coupling Nut Diametroa Cadmium
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala X
Konektore mota Plug Housing Gorputzaren materiala -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3475W22-55A
MS3475W22-55A
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Stockean: 1713 pcs
Deskarga: MS3475W22-55A.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG PLUG INLINE 55POS PIN
Stockean: 1092 pcs
Deskarga: MS3475W22-55A.pdf
RFQ
MS3475W22-55AW
MS3475W22-55AW
Deskarga: MS3475W22-55AW.pdf
MS3475W22-55AY
MS3475W22-55AY
Deskarga: MS3475W22-55AY.pdf
Stockean: 941 pcs
Deskarga: MS3475W22-55AY.pdf
MS3475W22-41SY
MS3475W22-41SY
deskribapena: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 659 pcs
Deskarga: MS3475W22-41SY.pdf
MS3475W22-55AX
MS3475W22-55AX
Deskarga: MS3475W22-55AX.pdf
MS3475W22-41SY-LC
MS3475W22-41SY-LC
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Deskarga: MS3475W22-41SY-LC.pdf
MS3475W22-55AZ
MS3475W22-55AZ