MS3475L14-15AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3475L14-15AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE
Fitxak: MS3475L14-15AX.pdf
  • Mezua
MS3475L14-15AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3475L14-15AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1515 pcs Datuen fitxa MS3475L14-15AX.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-15
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3475L14-15AX Orientazio X
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.183" (30.05mm) Harremanetarako mota Crimp