MS3474L20-39SWLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3474L20-39SWLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS3474L20-39SWLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 833 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 833 pcs
  • Mezua
MS3474L20-39SWLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3474L20-39SWLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 833 pcs Datuen fitxa MS3474L20-39SWLC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-39
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3474L20-39SWLC Orientazio W
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -