MS3474L20-39AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3474L20-39AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS3474L20-39AX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 897 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 897 pcs
  • Mezua
MS3474L20-39AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3474L20-39AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 897 pcs Datuen fitxa MS3474L20-39AX.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-39
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3474L20-39AX Orientazio X
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 (2), 20 (37) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3474L20-39AZ
MS3474L20-39AZ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Stockean: 962 pcs
Deskarga: MS3474L20-39AZ.pdf
RFQ
MS3474L20-24SZ
MS3474L20-24SZ
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 846 pcs
Deskarga: MS3474L20-24SZ.pdf
RFQ
MS3474L20-39A
MS3474L20-39A