MS3471W22-41AW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471W22-41AW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE
Fitxak: MS3471W22-41AW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 853 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
  • Mezua
MS3471W22-41AWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471W22-41AW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 853 pcs Datuen fitxa MS3471W22-41AW.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-41
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3471W22-41AW Orientazio W
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Akoplatu Nut Materiala, Plater -