MS3471W20-24AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471W20-24AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 24POS INLINE PIN
Fitxak: MS3471W20-24AX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 951 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
  • Mezua
MS3471W20-24AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471W20-24AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG RCPT 24POS INLINE PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 951 pcs Datuen fitxa MS3471W20-24AX.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak AMS3471W20-24AX
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3471W20-24AX Diametro handiak hornituak 20-24
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
deskribapena CONN HSG RCPT 24POS INLINE PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock