MS3471W18-30AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471W18-30AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 30POS INLINE
Fitxak: MS3471W18-30AX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 826 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
  • Mezua
MS3471W18-30AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471W18-30AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 30POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 826 pcs Datuen fitxa MS3471W18-30AX.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-30
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3471W18-30AX Orientazio X
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 30
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Akoplatu Nut Materiala, Plater -