MS3471W16-23SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471W16-23SW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 725 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 725 pcs
  • Mezua
MS3471W16-23SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471W16-23SW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 725 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-23 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Beste izenak AMS3471W16-23SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 23 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Industrial, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3471W16-26AW
MS3471W16-26AW
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 26POS INLINE
Stockean: 1105 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3471W16-26AY
MS3471W16-26AY
Stockean: 953 pcs
Deskarga:
RFQ
MS3471W16-23SW
MS3471W16-23SW
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: MS3471W16-23SW
Stockean: 3804 pcs
Deskarga: MS3471W16-23SW.pdf
MS3471W14-9SZ
MS3471W14-9SZ
deskribapena: CONN RCPT FMALE 9POS GOLD CRIMP
Stockean: 822 pcs
Deskarga: MS3471W14-9SZ.pdf
MS3471W16-23S
MS3471W16-23S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP