MS3471W12-10AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471W12-10AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 10POS INLINE
Fitxak: MS3471W12-10AX.pdf
  • Mezua
MS3471W12-10AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471W12-10AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 10POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1186 pcs Datuen fitxa MS3471W12-10AX.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 12-10
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3471W12-10AX Orientazio X
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Akoplatu Nut Materiala, Plater -