MS3471L22-55PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471L22-55PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 55POS INLINE
Fitxak: MS3471L22-55PLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 895 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
  • Mezua
MS3471L22-55PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471L22-55PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 895 pcs Datuen fitxa MS3471L22-55PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3471L22-55PLC Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Akoplatu Nut Materiala, Plater -