MS3471L14-19AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3471L14-19AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE
Fitxak: MS3471L14-19AX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 900 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS3471L14-19AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3471L14-19AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 900 pcs Datuen fitxa MS3471L14-19AX.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-19
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3471L14-19AX Orientazio X
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3471L14-19A
MS3471L14-19A
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE