MS3470A24-61SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3470A24-61SW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3470A24-61SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 939 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS3470A24-61SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3470A24-61SW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 939 pcs Datuen fitxa MS3470A24-61SW.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Anodized Series Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Beste izenak AMS3470A24-61SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Black Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Industrial, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3470A24-61SX
MS3470A24-61SX
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 752 pcs
Deskarga: MS3470A24-61SX.pdf
RFQ
MS3470A8-33B
MS3470A8-33B
deskribapena: CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT
Stockean: 1505 pcs
Deskarga: MS3470A8-33B.pdf
RFQ
MS3470A24-61S
MS3470A24-61S