MS3456W22-23P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3456W22-23P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3456W22-23P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 736 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
  • Mezua
MS3456W22-23Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3456W22-23P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 736 pcs Datuen fitxa MS3456W22-23P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-23 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Beste izenak AMS3456W22-23P
MS3456W22-23P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Posizio kopurua 8 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Fluid Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 8 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 23A