MS3456LS36-52SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3456LS36-52SX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 52POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3456LS36-52SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 234 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
  • Mezua
MS3456LS36-52SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3456LS36-52SX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 52POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 234 pcs Datuen fitxa MS3456LS36-52SX.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-52 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Beste izenak AMS3456LS36-52SX
MS3456LS36-52SX-ND
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 52 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Fluid Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 52 (Power) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Automotive, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3456LS40-56PZ
MS3456LS40-56PZ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 85POS GOLD CRIMP
Stockean: 255 pcs
Deskarga: MS3456LS40-56PZ.pdf
RFQ
MS3456LS36-10SW
MS3456LS36-10SW
deskribapena: CONN PLUG FMALE 48POS GOLD CRIMP
Stockean: 317 pcs
Deskarga: MS3456LS36-10SW.pdf
RFQ
MS3456LS36-52S
MS3456LS36-52S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 52POS GOLD CRIMP