MS3454L36-52P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3454L36-52P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3454L36-52P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 370 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
  • Mezua
MS3454L36-52Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3454L36-52P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 370 pcs Datuen fitxa MS3454L36-52P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-52 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Beste izenak AMS3454L36-52P
MS3454L36-52P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 52 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Fluid Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 52 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A