MS3450W22-23P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3450W22-23P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3450W22-23P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 849 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
  • Mezua
MS3450W22-23Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3450W22-23P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 849 pcs Datuen fitxa MS3450W22-23P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-23 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Beste izenak AMS3450W22-23P
MS3450W22-23P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Posizio kopurua 8 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Fluid Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 8 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 23A