MS27656T25F43PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T25F43PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Fitxak: MS27656T25F43PLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 975 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
  • Mezua
MS27656T25F43PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T25F43PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 975 pcs Datuen fitxa MS27656T25F43PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27656T25F43PLC
MS27656T25F43PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -