MS27656T25F29PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T25F29PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27656T25F29PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 722 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27656T25F29PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T25F29PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 722 pcs Datuen fitxa MS27656T25F29PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27656T25F29PA
MS27656T25F29PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -