MS27656T25B61PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T25B61PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27656T25B61PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 851 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
  • Mezua
MS27656T25B61PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T25B61PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 851 pcs Datuen fitxa MS27656T25B61PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27656T25B61PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -