MS27656T15B15PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T15B15PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS WALL MNT W/PINS
Fitxak: MS27656T15B15PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27656T15B15PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T15B15PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 15POS WALL MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1213 pcs Datuen fitxa MS27656T15B15PC.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27656T15B15PC
MS27656T15B15PC-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27656T15B15PC Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS WALL MNT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A