MS27508E24F29SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E24F29SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E24F29SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 719 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27508E24F29SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E24F29SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 719 pcs Datuen fitxa MS27508E24F29SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E24F29SA
MS27508E24F29SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -