MS27508E20F41PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E20F41PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E20F41PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27508E20F41PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E20F41PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1022 pcs Datuen fitxa MS27508E20F41PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E20F41PA
MS27508E20F41PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -