MS27508E20F39P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E20F39P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E20F39P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27508E20F39Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E20F39P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1010 pcs Datuen fitxa MS27508E20F39P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E20F39P
MS27508E20F39P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27508E20F39S
MS27508E20F39S
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Stockean: 826 pcs
Deskarga: MS27508E20F39S.pdf
RFQ
MS27508E20F39A
MS27508E20F39A
deskribapena: CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PIN
Stockean: 1362 pcs
Deskarga: MS27508E20F39A.pdf
RFQ
MS27508E20F39PLC
MS27508E20F39PLC
deskribapena: CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PINS