MS27508E20B41PD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E20B41PD
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E20B41PD.pdf
  • Mezua
MS27508E20B41PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E20B41PD fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1101 pcs Datuen fitxa MS27508E20B41PD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E20B41PD
MS27508E20B41PD-ND
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -