MS27508E18F53PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E18F53PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E18F53PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 997 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 997 pcs
  • Mezua
MS27508E18F53PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E18F53PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 997 pcs Datuen fitxa MS27508E18F53PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-53 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E18F53PB
MS27508E18F53PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -