MS27508E18B28P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E18B28P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E18B28P.pdf
  • Mezua
MS27508E18B28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E18B28P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1016 pcs Datuen fitxa MS27508E18B28P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-28 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E18B28P
MS27508E18B28P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 28 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -