MS27508E18A32PA
MS27508E18A32PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 1059 pcs
Deskarga: MS27508E18A32PA.pdf
RFQ
Industria Berriak
Rohm-ek 10 automobilgintzako SiC mosfets gehitzen ditu
ON SiC MOSFET-ak gehitzen ditu
APEC: TI-k lateralki pentsatzen du ac-dc txipa 15mW-ra egonez gero
Babestutako edukia: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X espektro-analizatzailea oso tresna indartsua eta malgua da 9 kHz-tik 1,5 GHz-ko mai...
Fabrikazio erdi ekipamenduak aurtengo% 14 murriztuko dira eta datorren urtean% 27 haziko dute
Aliantza (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex eta STMicroelectronics) 48Vdc-dc ...