MS27508E14F37SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E14F37SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E14F37SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 979 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27508E14F37SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E14F37SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 979 pcs Datuen fitxa MS27508E14F37SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-37 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E14F37SA
MS27508E14F37SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27508E14F5PB
MS27508E14F5PB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Stockean: 1236 pcs
Deskarga: MS27508E14F5PB.pdf
RFQ
MS27508E14F35SB-LC
MS27508E14F35SB-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Stockean: 1020 pcs
Deskarga:
RFQ
MS27508E14F37S
MS27508E14F37S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP