MS27508E14F18PALC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E14F18PALC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Fitxak: MS27508E14F18PALC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27508E14F18PALCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E14F18PALC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1233 pcs Datuen fitxa MS27508E14F18PALC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27508E14F18PALC
MS27508E14F18PALC-ND
Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -