MS27508E12B22SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E12B22SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27508E12B22SC.pdf
  • Mezua
MS27508E12B22SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E12B22SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1168 pcs Datuen fitxa MS27508E12B22SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-22 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27508E12B22SC
MS27508E12B22SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -