MS27497T18B32BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27497T18B32BA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Fitxak: MS27497T18B32BA.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27497T18B32BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27497T18B32BA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1118 pcs Datuen fitxa MS27497T18B32BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AAMS27497T18B32BA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -