MS27496E23A53PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27496E23A53PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27496E23A53PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 499 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
  • Mezua
MS27496E23A53PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27496E23A53PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 499 pcs Datuen fitxa MS27496E23A53PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27496E23A53PA
MS27496E23A53PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -