MS27496E21F39A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27496E21F39A
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS27496E21F39A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 613 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
  • Mezua
MS27496E21F39Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27496E21F39A fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 613 pcs Datuen fitxa MS27496E21F39A.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27496E21F39A
MS27496E21F39A-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -