MS27496E21B16PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27496E21B16PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27496E21B16PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 560 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
  • Mezua
MS27496E21B16PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27496E21B16PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 560 pcs Datuen fitxa MS27496E21B16PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27496E21B16PA
MS27496E21B16PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -