MS27496E19A32S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27496E19A32S
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27496E19A32S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 646 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Mezua
MS27496E19A32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27496E19A32S fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 646 pcs Datuen fitxa MS27496E19A32S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27496E19A32S
MS27496E19A32S-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -