MS27484T24F37SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T24F37SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena JT 37C 37#16 SKT GRND PLUG
Fitxak: MS27484T24F37SA.pdf
  • Mezua
MS27484T24F37SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T24F37SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena JT 37C 37#16 SKT GRND PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2935 pcs Datuen fitxa MS27484T24F37SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-37 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AAMS27484T24F37SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27484T24F37P
MS27484T24F37P
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: JT 37C 37#16 PIN GRND PLUG
Stockean: 5862 pcs
Deskarga: MS27484T24F37P.pdf
RFQ
MS27484T24F4SB
MS27484T24F4SB
deskribapena: CONN PLUG FMALE 56POS GOLD CRIMP