MS27484T24F29PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T24F29PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T24F29PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 721 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
  • Mezua
MS27484T24F29PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T24F29PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 721 pcs Datuen fitxa MS27484T24F29PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T24F29PB
MS27484T24F29PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -